يادبود درخت كارى دايره آبى

١٥ اسفند ماه ١٣٩٥

دایره آبی مراسم یادبود درختکاری برگزار می کند

کانون هنر و زیست بوم «دایره آبی» دانشگاه تهران، مراسم یادبود هفته ی درختکاری در پردیس هنرهای زیبا این دانشگاه برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی کانون دایره آبی، روز دوشنبه شانزدهم اسفندماه سال جاری مراسم یادبودی به مناسبت هفته درختکاری شامل کاشت نهال و بذر در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم یک نهال به شکل دسته جمعی و نمادین در میدان اصلی این پردیس کاشته می شود و همچنین برای همه شرکت کنندگان علاقه مند بذر و کیسه مخصوصی جهت کاشت این بذر در نظر گرفته شده است. دانشجویان می توانند بذر اهدایی کانون را در کیسه کاشته و کیسه را تا زمان سبز شدن نهال، نگاه دارند و در برنامه درختکاری سال آینده این کانون، شرکت کرده و نهالی که سرپرستی آن را بر عهده گرفته بودند را بکارند.

در این مراسم هنرمندان برجسته، نماینده سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین مسئولین دانشگاه تهران حضور خواهند داشت و برای کاشت تک نهال این مراسم، مشارکت خواهند کرد. این مراسم ساعت 12 ظهر روز دوشنبه و در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران واقع در خیابان انقلاب برگزار خواهد شد.

ورود برای عموم دانشجویان آزاد است و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون به آدرس www.bluecirclegroup.ir مراجعه نمایند.

امین مختاری کارشناس سینما و دانشجوی کارشناسی ارشد تئاتر این دانشگاه، دبیری کانون را بر عهده دارد.