یادبود روز درختکاری

۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۵

یادبود روز درختکاری دایره آبی در دانشگاه تهران برگزار شد

مراسم یادبود روز درختکاری توسط کانون دانشجویی هنر و زیست بوم «دایره آبی» در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دایره آبی، رأس ساعت 12 ظهر امروز مراسم یادبود روز درختکاری این کانون در میدان اصلی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم دکتر سرسنگی؛ معاون فرهنگی دانشگاه تهران، دکتر زارع مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و بابایی، نماینده سازمان حفاظت محیط زیست؛ حضور داشتند.

در ابتدای مراسم امین مختاری، دبیر و موسس کانون دایره آبی ضمن تشکر از همه اعضای کانون و مسئولین دانشگاه، از همه دانشجویان برای پیوستن به کانون در جهت کمک به محیط زیست با استفاده از هنر به عنوان ابزار جذاب و کارآمد دعوت کرد. سپس دکتر سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران در رابطه با لزوم مشاركت همه ي دانشجويان رشته هاي مختلف دانشگاه در فعاليت هاي زيست محيطي صحبت کرد. بابايي، نماينده سازمان محيط زيست نيز درباره فعايت هاي اين سازمان و زمينه هاي موجود براي مشاركت دانشجويان به ايراد سخناني پرداخت.

در ادامه تک نهال یادبود کانون به دست دکتر سرسنگی، بابایی، امین مختاری و سایر مسئولین و دانشجویان کاشته و در کنار آن تابلوی یادبودی نصب شد. در آخرین قسمت مراسم امروز نیز، دانشجویانی که برای سرپرستی بذر ثبت نام کرده بودند، بذر های خود در کیسه های مخصوص دایره آبی تحویل گرفتند و پوستر یادبود این روز را امضا کردند.

 

yadboodedrakhtkari_esfand1395.jpg

گالری تصاویر این رویداد